”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea ”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea
Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves” Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves”
Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale
Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA
VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty
Jude Bellingham ar putea fi suspendat Jude Bellingham ar putea fi suspendat

VIDEO | Marius Măldărăşanu are încă multă răbdare. ”A câştigat echipa mai bună”

Hermannstadt Publicat de Daian Cutu pe 21 iul 2024

Universitatea Cluj a câştigat pe teren propriu, 3-1, cu Hermannstadt, într-un meci din etapa a doua a Superligii.

Marius Măldărăşanu a recunoscut faptul că ”şepcile roşii” meritau victoria. Acesta a punctat că are răbdare şi nu e îngrijorat de startul de sezon.

”A câştigat echipa mai bună. Meciul s-a pierdut în prima repriză. Am interpretat greşit momentele de translaţie. Cam toate au plecat din partea stângă a noastră.

A doua repriză mă aşteptam la un gol. E important să credem. Nu pot să spun că am jucat mai bine decât ei. S-a văzut că şi-au dorit să marcheze. E un meci pe care trebuie să-l uităm.

Eu am răbdare. Sunt adeptul încrederii. Erau supăraţi, ceva normal. Trebuie să vedem unde s-a greşit. E fotbal. E început de campionat. Trebuie să ne dorim mai mult”
, a explicat Măldărăşanu, la flash-interviu.