Naţionala U18, eşec în meciul de verificare cu Portugalia Naţionala U18, eşec în meciul de verificare cu Portugalia
VIDEO | Cipru - România 0-3, în direct la Prima TV. Drăguşin, primul gol la naţională VIDEO | Cipru - România 0-3, în direct la Prima TV. Drăguşin, primul gol la naţională
VIDEO | Petrolul - Vitesse Arnhem 1-1. Centenar superb al ”lupilor galbeni” VIDEO | Petrolul - Vitesse Arnhem 1-1. Centenar superb al ”lupilor galbeni”
VIDEO | Echilibru şi dramă în Liga Naţiunilor! Croaţia a învins cu emoţii Scoţia. Bulgaria nu marchează cu Luxemburg VIDEO | Echilibru şi dramă în Liga Naţiunilor! Croaţia a învins cu emoţii Scoţia. Bulgaria nu marchează cu Luxemburg
VIDEO | Suntem peste tot acasă! Fanii români au umplut arena din Larnaca VIDEO | Suntem peste tot acasă! Fanii români au umplut arena din Larnaca
VIDEO | Krim Ljubliana - CSM Bucureşti 29-31. Portarul Moreschi a făcut minuni în poarta ”tigroaicelor” VIDEO | Krim Ljubliana - CSM Bucureşti 29-31. Portarul Moreschi a făcut minuni în poarta ”tigroaicelor”

VIDEO | Meci de uitat pentru Valentin Costache. Eliminat în minutul 13 al derby-ului cu Rapid

Rapid Publicat de Daian Cutu pe 16 apr 2023

Partida dintre Universitatea Craiova şi Rapid poate fi urmărită, duminică, în direct, pe canalul Prima Sport 1. De asemenea, meciul dintre cele două echipe poate fi urmărit online pe platforma PrimaPlay.ro.

Mai mult decât atât, meciul dintre cele două echipe din play-off poate fi văzut în format video-text pe site-ul Primasport.ro.

Giuleştenii au început partida prost. Valentin Costache l-a fault pe Vlădoiu şi a văzut în minutul 13 al doilea cartonaş galben! Cei de la Rapid fiind nevoiţi să se descurce aproape tot meciul cu un om în minus.

• Universitatea Craiova: I. Popescu - Şt. Vlădoiu, Zajkov, Raul Silva, Ndong - Al. Creţu, Al. Mateiu - Cîmpanu, Baiaram, A. Ivan - Koljic
  • Rapid: H. Moldovan - Onea, Săpunaru, Dr. Grigore, Jr. Morais - Al. Albu, Crepulja, Pănoiu - Sefer, Dugandzic, Costache