Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

VIDEO | Naţionala de minifotbal trece de ţara gazdă şi accede în semifinalele Campionatului Mondial

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 2 nov 2023

România a învins ţara gazdă, Emiratele Arabe Unite, cu scorul de 2-0, în sferturile de finală ale Campionatului Mondial de Minifotbal.

Încurajaţi de o galerie de aproximativ 50 de persoane, ”tricolorii” au stabilit scorul final încă din prima repriză (n.r. se joacă două acte a câte 25 de minute).

Pentru un loc în finală, România va juca cu învingătoarea partidei Slovacia - Ungaria.