PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1 PSG a trecut şi de Rennes şi a bifat a cincea victorie în Ligue 1
VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi VIDEO | AC Milan - Lecce 3-0. Românii Alexandru Borbei şi Rareş Burnete au fost rezerve neutilizate la învinşi
VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2 VIDEO | Borussia Dortmund - Bochum 4-2. Gazdele au revenit spectaculos de la 0-2
VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic
VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul” VIDEO | Liviu Ciobotariu era ferm convins că nu va pierde cu Dinamo. ”Am controlat jocul”
VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute VIDEO | Dinamo - FC Botoşani 2-2. Soarta partidei s-a răsturnat în ultimele minute

VIDEO | ”Nu este bine”. Aspectul care l-a deranjat foarte tare pe Zeljko Kopic

Dinamo Publicat de Daian Cutu ieri, 23:59

Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 2-2, cu formaţia FC Botoşani, într-un meci contând pentru etapa a 11-a din Superliga.

Zeljko Kopic nu a dorit să comenteze controvesele legate de arbitraj, însă s-a arătat dezamăgit de faptul că cei de la Dinamo sunt nevoiţi să joace pe Arcul de Triumf.

”Cred că am meritat să conducem cu 1-0. Apoi ne-a lipsit Selmani, intensitatea lui, energia pe care ne-a oferit-o cu presingul lui. Când el atacă, toată echipa îl urmează. Nu am început foarte bine a doua repriză, dar apoi am reuşit să înscriem al doilea gol.

După asta am comis greşeli, trebuie să fim mult mai inteligenţi în astfel de momente, când jucăm acasă şi avem 2-0. Trebuie să acceptăm asta, de la 2-0 am pierdut două puncte importante.

Terenul este foarte dificil. Cu energia lui, intensitatea lui, felul în care joacă... De la meci la meci avem astfel de probleme. Nu părea ceva grav, dar nu am vrut să riscăm”,