Mircea Lucescu, sincer înaintea celor două partide din Nations League ale României. „Am avut această revelaţie” Mircea Lucescu, sincer înaintea celor două partide din Nations League ale României. „Am avut această revelaţie”
Joan Laporta s-a întâlnit cu Răzvan Burleanu! Ce au discutat Joan Laporta s-a întâlnit cu Răzvan Burleanu! Ce au discutat
S-a anunţat programul etapelor 14 şi 15 ale Superligii. Când se dispută FCSB – Rapid şi U. Craiova - FCSB S-a anunţat programul etapelor 14 şi 15 ale Superligii. Când se dispută FCSB – Rapid şi U. Craiova - FCSB
OFICIAL | Alex Bourceanu a semnat OFICIAL | Alex Bourceanu a semnat
Un nepalez de 18 ani a escaladat toate cele 14 vârfuri de peste 8.000 de metri din lume Un nepalez de 18 ani a escaladat toate cele 14 vârfuri de peste 8.000 de metri din lume
Surpriză! Arbitrul delegat la meciul Cipru - România Surpriză! Arbitrul delegat la meciul Cipru - România

VIDEO | ”Nu ne-am prezentat cum trebuia”. Ionuţ Larie nu îşi explică ce s-a întâmplat la returul cu Sheriff

Farul Constanta Publicat de Daian Cutu pe 18 iul 2023

Sheriff Tiraspol, din Republica Moldova a câştigat pe teren propriu, scor 3-0, cu Farul Constanţa, calificându-se în turul II preliminar al Champions League.

Ionuţ Larie nu îşi explică cum de campioana României a jucat atât de modest la Tiraspol.

”O înfrângere dureroasă. Nu ne-am prezentat cum trebuia. Chiar dacă am primit gol, nu am fost noi. Nu ne-am creat ocazii.

Mister ne-a spus că, dacă vrem să ne calificăm, trebuie să marcăm. Nu am reuşit. Prea puţin ofensiv, iar în prelungiri au marcat două goluri şi asta a fost istoria.

Ne-au lipsit câştigarea duelurilor, ocaziile, golul. Ne-au lipsit multe. Posibil, dar prea puţin o ocazie în 90 de minute. Trebuia să ne creăm mai multe ocazii.

Nu ştiu dacă a fost presiunea prea mare. Trebuie să uităm repede acest meci, să ridicăm capul, să ne pregătim tot mai bine şi să reuşim să ne calificăm în tururile următoare”