Suma considerabilă pe care FCSB trebuie să o achite pentru portarul Lukas Zima Suma considerabilă pe care FCSB trebuie să o achite pentru portarul Lukas Zima
Neymar a revenit la antrenamentele lui Al-Hilal după aproape un an Neymar a revenit la antrenamentele lui Al-Hilal după aproape un an
VIDEO | Steaua Bucureşti nu a atras prea mulţi fani nici la derby-ul cu Csikszereda. Asistenţă foarte mică pe Ghencea
S-a semnat contractul de execuţie a lucrărilor la stadionul unei echipe din Superliga S-a semnat contractul de execuţie a lucrărilor la stadionul unei echipe din Superliga
VIDEO | Steaua - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start VIDEO | Steaua - Csikszereda 0-0, în direct la Prima Sport 1. Echipele de start
Andrei Vlad, pe picior de plecare de la FCSB. Unde ar putea ajunge Andrei Vlad, pe picior de plecare de la FCSB. Unde ar putea ajunge

VIDEO | Otele ajunge la 11 goluri stagionale în Superliga. ”Jucăm unul pentru celălalt”

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 23 feb 2024

CFR Cluj a câştigat clar pe teren propriu, 4-0, cu Dinamo Bucureşti, într-un meci din cadrul etapei a 27-a din Superligă.

Philip Otele a fost omul partidei cu ”o dublă” bifată în câteva minute. Nigerianul a ajuns la 11 goluri marcate în acest sezon din Superliga.

”Sunt foarte fericit cu această victorie. Sunt fericit şi pentru golurile mele. Am jucat bine. În prima repriză am avut câteva ocazii. Ştiam că trebuie să avem răbdare şi să fim mai percutanţi în faţa porţii.

(n.r. şansele la titlu)  Luăm meci cu meci, ne focusăm doar la ceea ce avem de făcut. Fiecare joacă şi pentru celălalt, acesta este un spirit adevărat”,