Preţuri exorbitante pentru biletele la faza finală a Cupei Davis, unde Rafael Nadal va juca pentru ultima oară Preţuri exorbitante pentru biletele la faza finală a Cupei Davis, unde Rafael Nadal va juca pentru ultima oară
VIDEO | Cipru - România, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima TV! "Tricolorii" au nevoie de cele trei puncte VIDEO | Cipru - România, astăzi, de la ora 21:45, în direct la Prima TV! "Tricolorii" au nevoie de cele trei puncte
VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Nations League VIDEO | O nouă seară spectaculoasă în Nations League
Fluier final în meciul dintre Elveţia U21 şi Finlanda U21! Cum se poate califica România U21 la EURO 2025 Fluier final în meciul dintre Elveţia U21 şi Finlanda U21! Cum se poate califica România U21 la EURO 2025
VIDEO | Finală WNBA interzisă cardiacilor! Sabrina Ionescu nu a putut evita înfrângerea istorică VIDEO | Finală WNBA interzisă cardiacilor! Sabrina Ionescu nu a putut evita înfrângerea istorică
VIDEO | Peste 100 de suporteri i-au aşteptat pe "tricolori" la hotel VIDEO | Peste 100 de suporteri i-au aşteptat pe "tricolori" la hotel

VIDEO ǀ Paul Anton şi-a exprimat supărarea, cu privire la arbitraj. ”Nu aş vrea să intru în alte detalii, poate spun ceva şi sunt suspendat”

UTA Arad Publicat de Daian Cutu pe 27 apr 2023

Universitatea Cluj a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia UTA Arad şi s-a calificat în finala Cupei României.

Arădenii au avut un gol înscris de Postolachi şi anulat pentru fault în atac, în minutul 15. În minutul 34 arbitrul Horia Mladinovici a dictat penalti după consultarea VAR, la un fault al lui Ubbink la Remacle.

Paul Anton s-a declarat foarte supărat de maniera de arbitraj, dar a punctat că nu vrea să intre în subiect mai amănunţit, deoarece nu vrea să rişte o suspendare.

”Nu aş vrea să intru în alte detalii, poate spun ceva şi sunt suspendat.

Uitaţi-vă ce s-a întâmplat, 3 meciuri cu domnul Horia (n.r. Mladinovici), nişte decizii luate împotriva noastră. Cu Farul, Chindia şi astăzi. Rednic a venit cu energie pozitivă, cu toată experienţa pe care o are şi e important să rămânem în Liga 1”,