A fost numit MVP-ul meciului dintre FCSB şi RFS | VIDEO EXCLUSIV A fost numit MVP-ul meciului dintre FCSB şi RFS | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | Darius Olaru, din nou providenţial. ”Am visat la aceste seri” VIDEO | Darius Olaru, din nou providenţial. ”Am visat la aceste seri”
VIDEO | Cu Drăguşin eliminat în startul meciului, Tottenham obţine victoria cu Qarabag! Ajax face spectacol cu Besiktas. Roma şi Ahletic Bilbao îşi împart punctele

Veteranul Vlad Chiricheş, meci excelent cu RFS. ”E foarte plăcut să revenim în Europa” Veteranul Vlad Chiricheş, meci excelent cu RFS. ”E foarte plăcut să revenim în Europa”
Daniel Bîrligea ”a spart gheaţa” pentru FCSB şi a avut o reacţie emoţionantă. ”Am intrat pe gazon s-o fac fericită” Daniel Bîrligea ”a spart gheaţa” pentru FCSB şi a avut o reacţie emoţionantă. ”Am intrat pe gazon s-o fac fericită”
Extraordinar! Pe ce loc se află FCSB după victoria cu RFS Extraordinar! Pe ce loc se află FCSB după victoria cu RFS

VIDEO | Real câştigă, 2-1, cu Sociedad şi are maximul de puncte după cinci etape. Madrilenii au întors scorul în a doua repriză

La Liga Publicat de Tudor Moisa pe 18 sep 2023

Real Madrid a câştigat, cu scorul de 2-1, duelul cu Real Sociedad şi ajunge la cinci victorii din tot atâtea meciuri.

Scorul a fost deschis de Sociedad, Barrenetxea reuşind să marcheze, în minutul 5.

După ce tabela a rămas neschimbată până la pauză, Valverde a egalat la prima ocazie a reprizei secunde.

Joselu a adus victoria în minutul 60, astfel că madrilenii rămân singura echipă cu victorii pe linie în La Liga.

Pentru Real urmează duelul de miercuri, din Champions League, cu Union Berlin, iar Sociedad, care se află po locul 11 în La Liga, va primi, joi, vizita italienilor de la Inter, în grupele Europa League.