Fotbalistul le-a închis uşa în nas granzilor din Superligă şi are un singur gând: ”Ar trebui să fie momentul nostru!”

VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2 VIDEO | FC Bihor - Steaua, astăzi, de la ora 17:00, în direct la Prima Sport 1! Meci interesant în Liga 2
Helmut Duckadam a fost operat pe cord deschis cu succes: ”Sunt în salon, însă am dureri foarte mari”

Toate biletele pentru meciul cu Cipru, din Liga Naţiunilor, au fost vândute. Tricolorii vor avea 1528 de fani la Larnaca

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului:  ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului: ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”
Starul Barcelonei plătit cu milioane de euro anunţă greva fotbaliştilor! Motivul incredibil: ”Nimeni nu ne ascultă pe noi!”

VIDEO | Repriză perfectă pentru românii de la Parma! După Valentin Mihăilă, Dennis Man a dat şi el o pasă de gol

Stranieri Publicat de Tudor Moisa pe luni, 20:35

Parma o întâlneşte pe Udinese, astăzi, începând cu ora 19:30. Meciul este în direct la Prima Sport 2 şi online pe PrimaPlay.ro.

După ce Valentin Mihăilă a oferit o pasă de gol, în minutul 2, acum a venit rândul lui Dennis Man să iasă din nou la rampă.

Dennis Man l-a găsit perfect pe Ange-Yoan Bonny, în minutul 43, care a dublat avantajul Parmei. Astfel, ambii români au reuşit câte o pasă de gol într-o repriză, iar Dennis Man ajunge la două goluri marcate şi un assist în primele patru etape din noul sezon de Serie A.