Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză! Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză!
VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur” VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur”
Bogdan Cosmescu i-a răspuns lui Dorinel Munteanu! "Nu înţelege" | VIDEO EXCLUSIV
A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă
”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor ”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor

VIDEO | Sevilla - Atletico Madrid 0-2. Madrilenii se impun fără probleme în derby-ul etapei din LaLiga

La Liga Publicat de Ovidiu Neacşu pe 1 oct 2022

Atletico Madrid s-a impus fără mari emoţii în faţa lui Sevilla, 0-2, în urma golurilor marcate de Llorente şi Morata.

Echipa lui Diego Simeone a controlat fără probleme partida de pe ”Ramon Sanchez Pizjuan” şi a reuşit a patra victorie consecutivă în LaLiga.

Sevilla - Atletico Madrid (Llorenete M. 29', Morata A. 57')

Golul 2 Atletico Madrid

Golul 1 Atletico Madrid

Koke a ajuns la partida cu numărul 554 la Atletico Madrid, fiind jucătorul cu cele mai multe meciuri din istoria clubului madrilen.