”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

VIDEO | Southampton - Manchester United 0-3. Demonstraţie de forţă a ”diavolilor”

Premier League Publicat de Daian Cutu pe sâmbătă, 16:46

Manchester United, adversară a FCSB în Liga Europa, a învins cu scorul de 3-0, echipa Southampton, într-un meci din etapa a patra a campionatului Angliei.

Golurile au fost marcate de De Ligt ’35, Rashford ’41 şi Gamacho ‘90+6.

În minutul 79, de la Southampton a fost eliminat Stephens.

Partidele Brighton – Ipswich, Crystal Palace – Leicester, Fulham – West Ham, Liverpool – Nottingham Forest, Manchester City – Brentford, Aston Villa – Everton şi Bournemouth – Chelsea au loc tot sâmbătă.

Meciurile Tottenham – Arsenal şi Wolverhmpton – Newcastle sunt programate duminică.

Manchester United este una dintre adversarele FCSB în Liga Europa. Cele două echipe se vor înfrunta în faza ligii, în data de 30 ianuarie 2025, la Bucureşti.