Valentin Suciu ştie unde s-a pierdut duelul cu Gică Hagi. ”Acum nu mai putem face nimic” Valentin Suciu ştie unde s-a pierdut duelul cu Gică Hagi. ”Acum nu mai putem face nimic”
Alibec a explicat de ce nu a executat al doilea penalty cu Sepsi. ”Dacă n-a marcat, am luat eu mingea, ce să fac?” Alibec a explicat de ce nu a executat al doilea penalty cu Sepsi. ”Dacă n-a marcat, am luat eu mingea, ce să fac?”
Federaţia Internaţională de Şah devine mai îngăduitoare cu privire la unii jucători ruşi şi belaruşi Federaţia Internaţională de Şah devine mai îngăduitoare cu privire la unii jucători ruşi şi belaruşi
VIDEO | Rapid - Ludwigsburg 29-37. Eşec dureros pentru giuleştence VIDEO | Rapid - Ludwigsburg 29-37. Eşec dureros pentru giuleştence
Gigi Becali a intrat într-un partid şi va candida la alegerile parlamentare. ”M-am alăturat” Gigi Becali a intrat într-un partid şi va candida la alegerile parlamentare. ”M-am alăturat”
VIDEO | Farul - Sepsi 2-1. Denis Alibec a fost providenţial VIDEO | Farul - Sepsi 2-1. Denis Alibec a fost providenţial

VIDEO | Tottenham - Manchester City 0-2! Victorie importantă pentru trupa lui Guardiola! Drăguşin a fost integralist şi a avut o prestaţie solidă

Premier League Publicat de Tudor Moisa pe 14 mai 2024

Cu Radu Drăguşin integralist, Tottenham a pierdut împotriva lui Manchester City, scor 0-2, marţi seară.

Haaland a reuşit o dublă, iar City face un pas important spre titlu. Radu Drăguşin a avut o intervenţie uluitoare în finalul primei reprize, la scorul de 0-0.

Tottenham - Manchester City 0-2 (Haaland 51, 90+1)

Echipele de start

• Tottenham: Vicario - Porrom Romero, Drăguşin, van de Ven - Bentacur, Hojbjerg, Sarr - Johnson, Son, Maddison.
  • Manchester City: Ederson - Walker, Akanji, Dias, Gvardiol - Kovacic, Rodri - Silva, De Bruyne, Foden - Haaland.

Minutul 90+1: GOL Manchester City! Haaland face dubla din penalti.

Minutul 86: Ocazie uriaşă Son, dar Ortega are o intervenţie fabuloasă!

Minutul 51: GOL MANCHESTER CITY! Haaland deschide scorul.

Minutul 45: Drăguşin îşi salvează echipa în finalul primei reprize!

Minutul 19: Drăguşin, intervenţie impecabilă la Haaland! Internaţionalul român a dat şi o pasă foarte bună.

Minutul 16: Haos în apărarea lui Tottenham după greşeala lui Drăguşin! Vicario îşi salvează echipă.

Minutul 1: A început meciul!