Italianul Francesco Bagnaia a câştigat cursa sprint din Indonezia, la MotoGP Italianul Francesco Bagnaia a câştigat cursa sprint din Indonezia, la MotoGP
VIDEO | FC Argeş - Corvinul 0-1. Hunedorenii s-au impus, graţie reuşitei superbe a lui Velisar. Celelalte rezultate din Liga 2 VIDEO | FC Argeş - Corvinul 0-1. Hunedorenii s-au impus, graţie reuşitei superbe a lui Velisar. Celelalte rezultate din Liga 2
Noua vedetă din Superliga, pe urmele lui Dennis Man. „Poate ajunge să joace în Belgia, Olanda. Îi plăcea Di Maria” Noua vedetă din Superliga, pe urmele lui Dennis Man. „Poate ajunge să joace în Belgia, Olanda. Îi plăcea Di Maria”
Fotbal Show, ASTĂZI, de la 21:00 şi 23:30, în direct la Prima Sport 1. Experţii Prima Sport vor prefaţa şi vor analiza partidele din Superliga Fotbal Show, ASTĂZI, de la 21:00 şi 23:30, în direct la Prima Sport 1. Experţii Prima Sport vor prefaţa şi vor analiza partidele din Superliga
Victorie uriaşă pentru Jaqueline Cristian! A trecut după un meci maraton de locul 10 WTA Victorie uriaşă pentru Jaqueline Cristian! A trecut după un meci maraton de locul 10 WTA
WADA a făcut apel la TAS în cazul Jannik Sinner şi cere o suspendare a numărului 1 mondial. Despre cât timp este vorba WADA a făcut apel la TAS în cazul Jannik Sinner şi cere o suspendare a numărului 1 mondial. Despre cât timp este vorba

VIDEO | Tottenham - Nottingham 3-1. Radu Drăguşin a fost lăsat din nou pe bancă

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 7 apr 2024

Tottenham a învins duminică seara, pe teren propriu, scor 3-1, gruparea Nottingham Forest, în ultmul meci al etapei a 32-a din Premier League.

Gazdele au deschis scorul prin autogolul lui Murillo, din minutul 15, iar oaspeţii au egalat în minutul 27, după reuşita semnată Chris Wood. În partea secundă, doi fundaşi au marcat pentru Tottenham, ducând scorul la 3-1.

Mai întâi a înscris Micky van de Ven, în minutul 52, pentru ca Pedro Porro să înscrie şi el, şase minute mai târziu. Tottenham s-a impus cu 3-1 şi este pe locul 4 în clasament, cu 60 de puncte. Nottingham Forest ocupă poziţia a 17-a, cu 25 de puncte.

Fundaşul român al lui Tottenham, Radu Drăguşin, a rămas pe banca de rezerve.