Dorinel Munteanu a ieşit la atac după cu partida contra Craiovei: ”Le-am spus clar că nu am fost prieten cu ei!” | VIDEO

Un nou transfer spectaculos la FCSB pentru titlu şi Europa League? MM Stoica a pus ochii pe starul rivalei: ”E ca un maratonist care ştie fotbal. Nu înţelegi ce joacă. Pe noi ne-a omorât!” | VIDEO EXCLUSIV

VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav VIDEO | Real Madrid – Villarreal 2-0. Dani Carvajal s-a accidentat grav
VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune” VIDEO | Gâlcă nu e mulţumit de nivelul etalat cu Oţelul. ”Au pus şi ei multă presiune”
VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă VIDEO | Oţelul Galaţi - Universitatea Craiova 1-1. Start fulminant, continuare anostă
Emil Săndoi ştie de ce a fost răpus de Dan Petrescu: ”Trebuia să facem asta!”

VIDEO | Victorie mare pentru Genoa în Serie A! Radu Drăguşin, din nou titular

Serie A Publicat de Daian Cutu pe 27 oct 2023

Genoa a învins pe teren propriu, scor 1-0, formaţia Salernitana, într-un meci din etapa a 10-a din Serie A.

Românul Radu Drăguşin a fost titular la Genoa, în duelul cu Salernitana, iar în minutul 3 a trecut pe lângă deschiderea scorului, încercându-l cu o lovitură de cap pe portarul Ochoa, la cornerul executat de Gudmundsson. Unicul gol al meciului a fost înscris de jucătorul islandez, Albert Gudmundsson marcând în minutul 35. Radu Drăguşin a fost intregalist în timp ce George Puşcaş a rămas pe banca de rezerve la Genoa.

În clasament, Genoa este pe locul 13, cu 11 puncte, iar Salernitana se află pe locul 19, cu doar 4 puncte.