Ultima oră
Gigi Becali oferă tot ce are mai bun pentru Denis Drăguş! Finanţatorul FCSB-ului vrea să-l atragă pe internaţionalul român cu o primă unică Gigi Becali oferă tot ce are mai bun pentru Denis Drăguş! Finanţatorul FCSB-ului vrea să-l atragă pe internaţionalul român cu o primă unică
Fabio Cannavaro, cu moralul la pământ după eliminarea Uzbekistanului de la Mondial: ”Credeţi că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd” Fabio Cannavaro, cu moralul la pământ după eliminarea Uzbekistanului de la Mondial: ”Credeţi că nu sunt nervos? Nu-mi place să pierd”
Şocant! Un fotbalist argentinian şi-a pierdut soţia şi copiii după cutremurele din Venezuela Şocant! Un fotbalist argentinian şi-a pierdut soţia şi copiii după cutremurele din Venezuela
CM intră în fazele eliminatorii! Portugalia - Croaţia e capul de afiaş al şaisprezecimilor CM intră în fazele eliminatorii! Portugalia - Croaţia e capul de afiaş al şaisprezecimilor
Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania Nu se mai opreşte din recorduri! Ce performanţă a reuşit Lionel Messi la meciul cu Iordania
Algeria - Austria 3-3. Fabulos! Remiza ce le duce pe ambele mai departe, decisă de două goluri în prelungiri Algeria - Austria 3-3. Fabulos! Remiza ce le duce pe ambele mai departe, decisă de două goluri în prelungiri

VIDEO | Zeljko Kopic, discurs fără menajamente la finele meciului cu scandal de la Craiova. ”Prima oară am simţit frustrare, apoi că e o glumă proastă”

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 3 mai 2026
mail-share icon Email

Universitatea Craiova s-a impus pe teren propriu, 2-1, cu Dinamo, într-un meci din etapa a şaptea a play-off-ului Superligii.

 

 

 

VAR nu a intervenit să analizeze un offside pe construcţia golului care a adus victoria oltenilor.

Zeljko Kopic a văzut cartonaş galben pentru proteste, după ce a contestat decizia arbitrilor. Antrenorul lui Dinamo a declarat că a fost uluit de faptul că s-a validat golul adversarilor.

”Prima oară am simţit frustrare, apoi că e o glumă proastă, deoarece s-a întâmplat în faţa mea.

Mi-au oferit aceleaşi explicaţii, că o să vorbim după meci. Ce să vorbim după meci? Nu sunt eu în măsură să trag concluzii, dar dacă experţii au spus că este ofsaid...

Au mai fost momente în acest sezon, şi cu Rapid în deplasare... Asta dacă este ofsaid, dar la ce am văzut în faţa mea, sunt convins că a fost ofsaid”
, a răbufnit croatul.

mail-share icon Email
viewscnt

Dinamo

Ultimele articole Toate articolele