”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Adrian Mutu a dezvăluit cum s-au derulat negocierile cu Poli Iaşi

Poli Iași Publicat de Tudor Moisa pe 11 sep 2024

Emil Sândoi este noul antrenor de la Poli Iaşi. Fostul selecţioner de tineret revine astfel în antrenorat, după o pauză de un an.

În presă au apărut, de-a lungul ultimelor zile, numele mai multor tehnicieni care l-ar fi refuzat pe Cornel Şfaiţer. Printre aceştia s-a numărat şi Adrian Mutu, despre care s-a scris că i-a cerul conducătorului ieşean o clauză de reziliere de 300.000 de euro şi un salariu de 12.000 de euro.

Acum, Adrian Mutu a infirmat că a avut aceste pretenţii financiare şi a spus că a discutat doar câteva minute cu Şfaiţer.

”Nu este adevărat. Îl puteţi suna pe domnul Şfaiţer. Discuţia cu el a fost de două-trei minute, în care i-am mulţumit că s-a gândit la mine.

Nu am ajuns să discutăm despre bani. Eu vreau să aştept. Unele oferte au venit înainte de această pauză competiţională”, a declarat Adrian Mutu, la Digisport.