VIDEO | FCSB - Petrolul, astăzi, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1! Echipele de start VIDEO | FCSB - Petrolul, astăzi, de la 21:30, în direct pe Prima Sport 1! Echipele de start
La FC Argeş se pregăteşte o surpriză mare după demiterea lui Nicolae Dică La FC Argeş se pregăteşte o surpriză mare după demiterea lui Nicolae Dică
PAOK a învins-o pe Volos! Echipa pregătită de Răzvan Lucescu este pe primul loc în Grecia PAOK a învins-o pe Volos! Echipa pregătită de Răzvan Lucescu este pe primul loc în Grecia
Prestaţie de zile mari pentru Horaţiu Moldovan la al doilea meci pentru Sassuolo! Ce notă a primit portarul român Prestaţie de zile mari pentru Horaţiu Moldovan la al doilea meci pentru Sassuolo! Ce notă a primit portarul român
Gloria Bistriţa, a doua înfrângere în Liga Campionilor Gloria Bistriţa, a doua înfrângere în Liga Campionilor
Francesco Bagnaia a câştigat sprintul în Emilia-Romagna Francesco Bagnaia a câştigat sprintul în Emilia-Romagna

Adrian Păun a marcat contra marii rivale, dar degeaba. ”E foarte frustrant”

CFR Cluj Publicat de Daian Cutu pe 5 aug 2024

Universitatea Cluj a învins în deplasare, scor 3-2, formaţia CFR Cluj, într-un meci din etapa a patra a Superligii.

Adrian Păun a deschis scorul, cu o execuţie spectaculoasă, insuficientă însă pentru ca echipa sa să ia măcar un punct.

Acesta s-a declarat dezamăgit de faptul că s-a pierdut jocul, deşi a fost controlată prima prima repriză.

”Ne pare rău pentru suporteri, că nu am reuşit să câştigăm. Din păcate în această seară nu am putut să câştigăm. Chiar îmi era dor de un derby, pentru că nu mai jucasem de mult timp într-un meci de genul ăsta. Am controlat jocul în prima repriză. Din păcate nu am mai reuşit sa scoatem nici măcar un punct. E foarte frustrant.

E păcat. Am condus pe tabelă. Măcar un punct meritam şi noi în seara asta. Îmi pare sincer rău pentru suporteri. Acum nu ne rămâne decât să ne gândim la meciul din Europa”