Neluţu Sabău, mesaj războinic după revenirea spectaculoasă cu Slobozia: ”Trebuie să alerge, pentru că talent au. Trebuie să alergi!”

Campioana CSO Voluntari, debut cu înfrângere pe teren propriu în Divizia A la volei feminin Campioana CSO Voluntari, debut cu înfrângere pe teren propriu în Divizia A la volei feminin
Dan Şucu îi strică planurile lui Neluţu Varga! Jucătorul dorit cu insistenţă de CFR Cluj, la un pas să semneze cu Rapid Dan Şucu îi strică planurile lui Neluţu Varga! Jucătorul dorit cu insistenţă de CFR Cluj, la un pas să semneze cu Rapid
Ultimă oră! Andrei Raţiu, direct la un grand din La Liga! Anunţul făcut în Spania: ”Un transfer imediat!”

VIDEO | Arsenal - Southampton 3-1. ”Tunarii” au avut o tresărire de orgoliu după ce au fost conduşi VIDEO | Arsenal - Southampton 3-1. ”Tunarii” au avut o tresărire de orgoliu după ce au fost conduşi
VIDEO | Manchester City - Fulham 3-2. Succes cu mari emoţii pentru Pep Guardiola VIDEO | Manchester City - Fulham 3-2. Succes cu mari emoţii pentru Pep Guardiola

Campioana Volei Alba Blaj, prima înfrângere a sezonului în Divizia A

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 30 oct 2023

Campioana Volei Alba Blaj a pierdut luni, pe teren propriu, meciul cu formaţia CSM Târgovişte, scor 2-3, în etapa a IV-a a Diviziei A. Meciul a durat două ore şi 40 de minute.

Scorul pe seturi fost 15-25, 27-25, 22-25, 25-18, 13-15, după 160 de minute de joc.

În urma victoriei, CSM Târgovişte rămâne singura echipă neînvinsă în Divizia A.

Celelalte partide ale rundei s-au disputat în 27-28 octombrie, iar în etapa a V-a meciurile sunt programate între 3-5 noiembrie.