Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii Incidente la un meci din Suedia! Portarul echipei Landskrona a urcat în tribună pentru a se încăiera cu fanii
Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB Kyros Vassaras, comunicat despre golul marcat de Petrolul în meciul cu FCSB
Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua Unirea Ungheni - Corvinul 1-2. Hunedorenii au întors meciul în repriza a doua
FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România FRF, comunicat oficial despre situaţia biletelor de la meciul Cipru - România
Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea Naomi Osaka şi Patrick Mouratoglou şi-au oficializat colaborarea
Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona Wojciech Szczesny este în negocieri cu Barcelona

Cristi Balaj şi-a găsit urmaş! Cine ar putea să îi ia locul fostului arbitru la CFR Cluj. "Ar face performanţă"

CFR Cluj Publicat de Tudor Moisa pe 1 oct 2023

Cristi Balaj este unul din oamenii importanţi din conducerea CFR-ului. Fostul arbitru îndeplineşte rolul de preşedinte a clubului din Gruia şi are multe ieşire în presă.

Deşi nu va renunţa în viitorul imediat la post, Balaj şi-a făcut deja o idee despre cine ar urma, în viitor, să îl înlocuiască la şefia CFR-ului.

”M-am legat mult, sentimental, de ce există la CFR Cluj. Probabil mi-ar fi greu să mă adaptez la alt club cu obiective similar. Îmi place mult ce fac aici, mă văd şi peste un an, şi peste trei ani, la CFR Cluj. Este mai mult decât un club, este o familie. În acelaşi timp, am idei de business pe care vreau să le dezvolt, dar care nu presupun resurse de timp uriaşe şi care nu m-ar obliga să substitui ce fac acum.

Cred că dacă Deac, Hoban sau Camora se îndreaptă spre această zonă de management, fiind şi modele pentru cei tineri, ar face performanţă. E normal să te gândeşti că mulţi jucători ar putea face asta” a declarat Cristi Balaj pentru Prosport.