Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

CSM Alexandria - FC Botoşani 2-1. Dezastrul se perpetuează şi în Cupă pentru trupa lui Dan Alexa

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 2 nov 2023

CSM Alexandria din Liga 3 a învins FC Botoşani, joi, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, în faza grupelor Cupei României.

Pentru FC Botoşani a marcat Şeroni, din penalty, în minutul 21, în timp ce pentru Alexandria au punctat Gîdea ’49 şi Ed. Sîrbu ’90+3..

Tot joi mai au loc meciurile: Gloria Buzău - Farul Constanţa şi Universitatea Cluj- CFR Cluj.