Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV Fostul jucător de la FCSB nu este de acord cu strategia pe care Gigi Becali o impune la echipă: „În ritmul ăsta nu ai cum” | VIDEO EXCLUSIV
Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!” Gigi Becali a pus mâna pe telefon la pauza meciului cu Riga şi l-a sunat pe MM Stoica! „Mihai, faceţi aşa!”
Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj” Gigi Becali a scos în evidenţă un singur jucător după victoria la scor cu RFS: „A dat curaj”
Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu Gigi Becali, cadou spectaculos pentru Ştefan Târnovanu
Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri Decizie finală! Un club din Liga 2 a fost depunctat şi riscă interdicţia la transferuri
Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8 Englezii l-au „măcelărit” pe Radu Drăguşin după ce a văzut cartonaşul roşu în minutul 8

Gestul incredibil al preşedintelui Federaţiei Spaniole de Fotbal! Ce i-a făcut unei jucătoare imediat după finala Cupei Mondiale

Fotbal Internațional Publicat de Tudor Moisa pe 20 aug 2023

Naţionala feminină de fotbal a Spaniei a cucerit Cupa Mondială după ce a învins reprezentativa Angliei, scor 1-0.

În momentul în care jucătoarele Spaniei primeau medaliile, pe scenă a fost prezent şi Luis Rubiales, preşedintele Federaţiei Spaniole de Fotbal, iar imaginile cu gestul său au devenit virale pe internet.

Acesta a strâns-o în braţe şi a sărutat-o pe Jennifer Hermoso, jucătoare în naţionala iberică.

Imediat după viralizarea imaginilor, au apărut şi reacţii în mediul online.

Un utilizator a spus "Nu-mi amintesc să fi făcut aşa cu Jordi Alba".

Gestul lui Rubiales naşte polemici şi din prisma faptului că presa din Spania nu a scris niciodată despre o relaţie între preşedintele federaţiei şi Hermoso.