VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol VIDEO | Rayo Vallecano – Atletico Madrid 1-1. Andrei Raţiu e pe val în La Liga! A dat pasă de gol
VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi” VIDEO | Ioan Ovidiu Sabău a vorbit despre presiunea primului loc. ”Jucătorii sunt foarte supăraţi”
VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89 VIDEO | Inter - AC Milan 1-2. ”Derby della Madonnina” s-a decis în minutul 89
Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup Echipa Europei a câştigat în meciul decisiv Laver Cup
VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă VIDEO | ”Nu am pasat, nu am jucat bine”. Semnal de alarmă tras de Costel Gâlcă
VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede” VIDEO | Nicuşor Bancu, dezamăgit de meciul de pe Cluj Arena. ”Sper să ne revenim cât mai repede”

Gigi Becali s-a enervat! Jucătorul care nu mai are viitor la FCSB. ”Cum să faci aşa ceva?!”

FCSB Publicat de Daian Cutu pe 14 iul 2024

FCSB, campioana din sezonul trecut, a început noua ediţie a Superligii cu o remiză, pe teren propriu, scor 1-1, cu Universitatea Cluj.

• Suporterii pot urmări toate meciurile turneului final Euro 2024, în direct, în Parcul Titan, pe Insula Euro! In fiecare seară, un DJ va întreţine atmosfera pe insulă. Pe 14 iulie, la ora 21:00,  inaintea marii finale UEFA Euro 2024, va concerta Mario Fresh. Evenimentul este susţinut de Betano si Hidroelectrica.

Au marcat: Musi ’51 / Nistor ’57 (penalty).

Ardelenii au egalat graţie unui fault produs în careu de Malcom Edjouma. Gigi Becali a intervenit şi a anunţat că francezul nu va mai juca la campioană.

S-a întâmplat că eu sunt de vină la toate. Eu sunt de vină. Păi când găsesc câte unu că joacă, stai să vezi, Maradona Ştefănescu, ce să mai alerge, dacă eu l-am făcut vedetă? El n-are nicio vină, eu sunt vinovatul. A fost un meci, dar e semnalul de alarmă.

De neînlocuit sigur că este, aşa va fi, dar să audă acum ce spun eu, că nu a venit el vedetă. Aude asta şi îşi dă seama ce trebuie să joace. Vedetă a fost. N-a jucat fotbal, s-a ascuns de fotbal. La fotbal, trebuie să te mişti, să primeşti mingea. El nu s-a arătat să primească mingea. Pentru ce? E căldura. Am vrut să-l schimb la pauză, dar am zis hai, să nu.

Cum să faci aşa ceva la 1-0? A mai avut vreo două mingi, în loc să dea pasă, dă la poartă de la 30 de metri”, a spus Becali, la Digi Sport.