”Mi-am îndeplinit obiectivul”. Valentin Suciu a schimbat radical faţa celor de la Sepsi ”Mi-am îndeplinit obiectivul”. Valentin Suciu a schimbat radical faţa celor de la Sepsi
Nicolae Stanciu, scut în jurul lui Darius Olaru. "Pot să îmi dau cu părerea" Nicolae Stanciu, scut în jurul lui Darius Olaru. "Pot să îmi dau cu părerea"
Gigi Becali l-a numit fricos pe jucătorul care a refuzat-o pe FCSB Gigi Becali l-a numit fricos pe jucătorul care a refuzat-o pe FCSB
Marius Măldărăşanu, discurs fără menajamente. ”Aş fi penibil să găsesc o scuză” Marius Măldărăşanu, discurs fără menajamente. ”Aş fi penibil să găsesc o scuză”
VIDEO | Esbjerg – Rapid Bucureşti 39-32. Danezele au fost o nucă prea tare VIDEO | Esbjerg – Rapid Bucureşti 39-32. Danezele au fost o nucă prea tare
Răzvan Marin, cel mai bun jucător în remiza cu Juventus Răzvan Marin, cel mai bun jucător în remiza cu Juventus

Înfrângere pentru Metz şi Bölöni, pe teren propriu, în faţa lui Nice

Ligue 1 Publicat de Daian Cutu pe 7 oct 2023

FC Metz, antrenată de tehnicianul român Laszlo Bölöni, a fost învinsă sâmbătă, pe teren propriu, scor 0-1, de formaţia OGC Nice, în etapa a 8-a din Ligue 1.

Nice a început meciul de la Metz în atac şi Kephren Thuram a trimis în bara transversală, în minutul 4. Unicul gol al partidei a fost înscris în minutul 13, de către Hicham Boudaoui.

În clasament, FC Metz este pe locul 14, cu 8 puncte.