Remiză la U17! ”Tricolorii” lui Nicolae Grigore au făcut 1-1 cu Muntenegru Remiză la U17! ”Tricolorii” lui Nicolae Grigore au făcut 1-1 cu Muntenegru
Naţionala U19 a învins Germania, în cadrul unui amical Naţionala U19 a învins Germania, în cadrul unui amical
Mbappe, aflat în centrul unei controverse privind o vizită la Stockholm, a postat o fotografie din sala de sport Mbappe, aflat în centrul unei controverse privind o vizită la Stockholm, a postat o fotografie din sala de sport
Garbine Muguruza, fost număr 1 mondial şi de două ori campioană de Grand Slam la simplu, s-a căsătorit. Cine este alesul ei şi cum s-au cunoscut Garbine Muguruza, fost număr 1 mondial şi de două ori campioană de Grand Slam la simplu, s-a căsătorit. Cine este alesul ei şi cum s-au cunoscut
Fosta mare campioană la gimnastică Larisa Iordache va avea o fetiţă Fosta mare campioană la gimnastică Larisa Iordache va avea o fetiţă
Italianul Jannik Sinner va încheia anul 2024 pe locul 1 ATP Italianul Jannik Sinner va încheia anul 2024 pe locul 1 ATP

Mihai Denis, medalie de bronz la CE de lupte greco-romane

Sporturi Publicat de Daian Cutu pe 22 apr 2023

Mihai Denis (55 kg) a câştigat finala mică europeană, aducând prima medalie a luptelor greco-romane la Campionatele Europene de Seniori de la Zagreb.

Denis l-a învins categoric în finala mică pe adversarul său din Bulgaria, Stefan Hristov Grigorov, scor 7-1.