Gigi Becali s-a convins în privinţa jucătorului pe care a plătit 2 milioane de euro: „A demonstrat că e fotbalist” | VIDEO EXCLUSIV Gigi Becali s-a convins în privinţa jucătorului pe care a plătit 2 milioane de euro: „A demonstrat că e fotbalist” | VIDEO EXCLUSIV
Mai rar aşa ceva! Motivul incredibil pentru care Jose Mourinho a văzut cartonaşul galben la meciul cu Antalyaspor Mai rar aşa ceva! Motivul incredibil pentru care Jose Mourinho a văzut cartonaşul galben la meciul cu Antalyaspor
LIVE VIDEO | Universitatea Craiova - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Oltenii pot reveni pe podium LIVE VIDEO | Universitatea Craiova - Unirea Slobozia, astăzi, de la ora 21:00, în direct la Prima Sport 1! Oltenii pot reveni pe podium
LIVE VIDEO | Steaua - Csikszereda, astăzi, de la ora 18:00, în direct la Prima Sport 1! Duel încins în Ghencea LIVE VIDEO | Steaua - Csikszereda, astăzi, de la ora 18:00, în direct la Prima Sport 1! Duel încins în Ghencea
VIDEO | Atletico Madrid – Real Madrid 1-1. Derby cu multe peripeţii. Arbitrul a oprit partida! VIDEO | Atletico Madrid – Real Madrid 1-1. Derby cu multe peripeţii. Arbitrul a oprit partida!
Aspectul care l-a supărat pe antrenorul cu Sepsi la meciul cu FCSB. ”Cel mai important a fost mesajul meu” Aspectul care l-a supărat pe antrenorul cu Sepsi la meciul cu FCSB. ”Cel mai important a fost mesajul meu”

S-a terminat duelul românesc dintre Ciprian Tătăruşanu şi Laurenţiu Reghecampf

Fotbal Internațional Publicat de Daian Cutu pe 1 mar 2024

Echipa saudită Abha, pentru care evoluează portarul român Ciprian Tătăruşanu, a învins vineri, pe teren propriu, scor 2-0, gruparea Al-Tai, antrenată de Laurenţiu Reghecampf.

Meciul dintre Abha şi Al-Tai s-a disputat în etapa a 22-a din Saudi Pro League.

Gazdele au deschis scorul în minutul 38, prin polonezul Grzegorz Krychowiak, şi l-a majorat prin acelaşi Krychowiak, în minutul 49.

Abha, echipă la care portarul român Ciprian Tătăruşanu a fost integralist, s-a impus cu 2-0, şi este pe locul 17, penultimul, cu 18 puncte, în timp ce Al-Tai, formaţia antrenată de Laurenţiu Reghecampf, se află un loc mai sus, pe 16, cu acelaşi număr de puncte, 18.