Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău Probleme mari de lot la FCSB! Trei jucători sunt OUT pentru partida cu Gloria Buzău
Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B Cu Horaţiu Moldovan şi Daniel Boloca titulari, Sassuolo a obţinut un succes zdrobitor în Serie B
Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga Sebastian Colţescu arbitrează cel mai aşteptat meci al zilei de duminică din Superliga
VIDEO | Unirea Slobozia - ”U” Cluj 2-2, în direct, pe Prima Sport 1. Ardelenii întorc partida în startul reprizei secunde
Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd” Eugen Neagoe a pus tunurile pe FCSB înaintea duelului direct: „Să nu îşi găsească scuze că au jucat la PAOK dacă pierd”
Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă Espanyol Barcelona – Mallorca 2-1. Catalanii ies din seria nefastă

VIDEO | Corvinul - Sepsi 1-0. Surpriză mare produsă de formaţia din Liga 2!

Cupa României Publicat de Daian Cutu pe 31 oct 2023

Sepsi Sfântu Gheorghe a fost învinsă în deplasare, cu scorul de 1-0, de echipa Corvinul Hunedoara, într-un meci din grupa A a Cupei României Betano.

Golul a fost marcat de Manolache, în minutul 57.

În aceeaşi grupă se dispută, de la ora 18.00, partida Chhindia Târgovişte – Petrolul.

Meciul Progresul Pecica – Hermannstadt va avea loc miercuri, de la ora 14.00.

Astăzi are loc şi partida Oţelul Galaţi – FCSB, de la ora 21.00, în grupa C.