”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea ”Echipa a luat o pauză de câţiva ani”. Un cunoscut patron din fotbalul românesc şi-a anunţat revenirea
Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves” Cristiano Ronaldo va apărea în jocul video ”Fatal Fury: City of the Wolves”
Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale Beatriz Haddad Maia a câştigat Korea Open. El al patrulea titlu al carierei sale
Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA Gianni Infantino locuieşte într-un apartament luxos în Elveţia. La ce sumă se ridică chiria plătită de FIFA
VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty VIDEO | Farul - Sepsi 1-0, în direct la Prima Sport 1. Alibec marchează din penalty
Jude Bellingham ar putea fi suspendat Jude Bellingham ar putea fi suspendat

VIDEO | Lui Cătălin Cîrjan îi prieşte la Dinamo. ”Anul trecut nu am avut meciuri în picioare”

Dinamo Publicat de Daian Cutu pe 22 iul 2024

Dinamo s-a impus clar pe teren propriu, scor 4-1, cu Petrolul Ploieşti, într-un meci din etapa a doua a Superligii.

Lui Cătălin Cîrjan îi prieşte la Dinamo, pentru care a marcat 2 goluri în tot atâtea apariţii. Tânărul jucător este bucuros că prinde minute, după ce la Rapid a stat mai mult pe bancă.

”Foarte multe persoane au spus că iar ne vom bate la retrogradare, că suntem o echipă mică, însă am demonstrat în această seară că avem valoare şi putem prinde play-off-ul. Mă simt foarte bine la Dinamo, joc meci de meci, cel mai important lucru pentru un jucător de 21 ani. Anul trecut nu am avut meciuri în picioare, de asta nu am putut să cresc.

A fost dificil pentru Dinamo anul trecut, au jucat barajul. Noi ne-am pregătit foarte bine, avem un lot foarte bun: jucătorii cu experienţă îi ajută pe cei tineri, care au foame de rezultate”,