Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză! Nice a umilit-o pe Saint-Etienne în Ligue 1. A fost 6-0 la pauză!
VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur” VIDEO | Dorinel Munteanu, iureş la flash-interviu. ”Poate trebuia să fiu şi mai dur”
Bogdan Cosmescu i-a răspuns lui Dorinel Munteanu! "Nu înţelege" | VIDEO EXCLUSIV
A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV A văzut gestul lui Dorinel Munteanu şi a reacţionat! "Am devenit şi foarte sensibili" | VIDEO EXCLUSIV
VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă VIDEO | ”Îmi place să jucăm un fotbal frumos”. Zeljko Kopic continuă seria excelentă
”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor ”Suntem obişnuiţi”. Jucătorul Oţelului a reacţionat după ce a fost luat de guler în timpul meciului de antrenor

VIDEO | Mallorca - Real Madrid 1-1. ”Galacticii” debutează cu stângul în La Liga

La Liga Publicat de Daian Cutu pe 19 aug 2024

Real Madrid a încheiat la egalitate duminică seara, în deplasare, scor 1-1, cu formaţia Mallorca, în prima etapă din La Liga.

Madrilenii au fost cei care au deschis scorul la Palma de Mallorca, prin Rodrygo, în minutul 13. Real, cu Kylian Mbappe titular, a fost periculoasă în continuare, însă nu a mai înscris, iar gazdele au reuşit egalarea prin Vedat Muriqi, în minutul 52, acesta fiind lăsat nemarcat de către Mbappe, la un corner al lui Rodriguez.

Până la final nu s-a mai înscris, madrilenii au rămas în zece, Ferland Mendy fiind eliminat în minutul 90+7, şi scorul final a fost 1-1.