A venit nota de plată! Pedeapsa primită de Dinamo după incidentele de la meciul cu Botoşani A venit nota de plată! Pedeapsa primită de Dinamo după incidentele de la meciul cu Botoşani
E gata! Cum a ajuns în Grecia, Becali a anunţat pe cine se bazează în meciul cu PAOK: ”El este baza!”

Gafa făcută de UEFA înaintea meciului PAOK - FCSB! Delegarea care nu trebuia să se întâmple Gafa făcută de UEFA înaintea meciului PAOK - FCSB! Delegarea care nu trebuia să se întâmple
Alcaraz a triumfat la China Open, după ce l-a învins pe liderul ATP Jannik Sinner pentru a treia oară în acest an Alcaraz a triumfat la China Open, după ce l-a învins pe liderul ATP Jannik Sinner pentru a treia oară în acest an
Simona Halep a revenit cu victorie după o pauză de patru luni şi jumătate. Fostul lider WTA este în turul doi la Hong Kong Simona Halep a revenit cu victorie după o pauză de patru luni şi jumătate. Fostul lider WTA este în turul doi la Hong Kong
FCSB are straie noi! Ţinute speciale de stradă înainte de duelul cu PAOK FCSB are straie noi! Ţinute speciale de stradă înainte de duelul cu PAOK

VIDEO | Radu Drăguşin a debutat în Premier League! A fost introdus într-un moment cheie al jocului cu United

Premier League Publicat de Daian Cutu pe 14 ian 2024

Radu Drăguşin şi-a făcut debutul în Premier League! Ange Postecoglou l-a introdus pe finalul partidei terminate de Tottenham la egalitate, 2-2, cu cu Manchester United.

Manchester United a început excelent meciul de pe Old Trafford, cu un gol marcat în minutul 3, de Rasmus Hojlund. În minutul 19 londonezii au egalat prin Richarlison, care a primit de la Pedro Porro. Gazdele au terminat prima repriză în avantaj, după golul lui Marcus Rashford, din minutul 40.

Tottenham a egalat imediat după startul reprizei secunde, prin Rodrigo Betancur, în minutul 46 şi acesta a fost scorul final.

Drăguşin a fost introdus în mintul 85, în locul lui Oliver Skipp. Situaţia era complicată în acel moment, deoarece United avea o lovitură liberă din marginea careului. Bruno Fernandes nu a reuşit însă să schimbe tabela.

Fundaşul român a făcut primele atingeri în Premier League şi nu a comis nicio eroare în cele aproximativ 10 minute petrecute pe ”Old Trafford”.