Momentul în care lucrurile puteau să ia o întorsătură la Dinamo. Decizia care a făcut diferenţa!. „Atunci s-a rupt tot! Mulţi ar fi tăiat nişte capete” | EXCLUSIV VIDEO Momentul în care lucrurile puteau să ia o întorsătură la Dinamo. Decizia care a făcut diferenţa!. „Atunci s-a rupt tot! Mulţi ar fi tăiat nişte capete” | EXCLUSIV VIDEO
VIDEO | UBT Cluj - Valencia 96-105. Ardelenii au avut şi 17 puncte avans! VIDEO | UBT Cluj - Valencia 96-105. Ardelenii au avut şi 17 puncte avans!
Revenire nesperată la FCSB! Preferatul lui Gigi Becali se întoarce şi va juca în meciul cu Dinamo Revenire nesperată la FCSB! Preferatul lui Gigi Becali se întoarce şi va juca în meciul cu Dinamo
Şumudică, OUT dacă nu reuşeşte asta! Clauza de reziliere a antrenorului Şumudică, OUT dacă nu reuşeşte asta! Clauza de reziliere a antrenorului
”Erau numai nepoţi şi nepoţi. Am fost coleg cu nepotul lui Mitică Dragomir, care nu era chiar aşa cum îl umfla domnul preşedinte”. Acuzaţii la adresa Voluntariului ”Erau numai nepoţi şi nepoţi. Am fost coleg cu nepotul lui Mitică Dragomir, care nu era chiar aşa cum îl umfla domnul preşedinte”. Acuzaţii la adresa Voluntariului
Breaking News! Meciul restant dintre FCSB şi Botoşani a fost programat de LPF! Programul complet

Anunţ fantastic înainte de Dinamo - FCSB! Vestea pe care ambele echipe o aşteptau

Dinamo Publicat astăzi, 19:14

Derby-ul Dinamo – FCSB a fost programat pentru duminică (20 octombrie), de la ora 21:00 şi va avea loc pe Arena Naţională. Întâlnirea, care va fi în direct pe Prima Sport 1 şi www.primaplay.ro, se va disputa, poate, cu tot stadionul plin, întrucât echipa gazdă, Dinamo, a transmis faptul că s-a deschis şi inelul 3 al Arenei Naţionale, datorită cererii mari de bilete.

Dinamo - FCSB, cu 55.000 de oameni în tribune?

Cu siguranţă vor fi peste 30.000 de fani pe stadion, mai ales că şi FCSB va umple, mai mult ca sigur, sectorul care îi va fi atribuit. Preţurile sunt şi ele accesibile, 30 de lei la peluze, inelul 1, şi 25 de lei la inelele 2 şi 3 ale peluzelor. La tribuna 1 preţul unui tichet este de 90 de lei, la inelele 2 şi 3, iar la tribuna 2 preţul este de 50 de lei la inelul 1 şi 40 de lei la inelele 2 şi 3.

Arena Naţională devine neîncăpătoare!

S-a deschis şi inelul 3 din PCH semn că urmează o adevărată invazie alb-roşie pe Arena Naţională.

Peluza va fi plină, iar acest lucru nu poate decât să însemne că atmosfera în stadion va fi una de vis pentru echipă şi un coşmar pentru adversari. Iar asta trebuie să se întâmple la fiecare meci, astfel încât tuturor să le tremure picioarele numai când se gândesc că urmează să joace împotriva lui Dinamo.

Noi nu suntem doar al 12lea jucător, ci suntem pilonul central, motorul care împinge echipa şi îi dă curaj să atace în valuri. Vom fi mereu alături de Dinamo, indiferent de vremuri şi de cine ne stă în cale.

CU TOŢII LA STADION!”, a transmis Dinamo.

Dinamo, remiză cu Farul în ultima etapă din SuperLiga

Dinamo Bucureşti a încheiat la egalitate în deplasare, scor 1-1, cu Farul Constanţa, în etapa a 12-a din Superligă.

Cătălin Cîrjan a înscris pentru Dinamo în minutul 4 şi bucureştenii treceau în avantaj pe tabela de marcaj. Replica gazdelor a venit abia în minutul 45, când portarul Golubovic a scos de sub bară şutul lui Narek Grigoryan.

Echipa lui Hagi a avut o bară, în minutul 59, prin Andrei Ciobanu, şi a reuşit egalarea în minutul 71, când a marcat Grigoryan. 1-1 a fost şi scorul final, iar Dinamo se află la al treilea egal consecutiv, după cele cu Oţelul Galaţi şi FC Botoşani. Bucureştenii sunt pe locul 4, cu 18 puncte, în timp ce Farul este pe 12, cu 13 puncte acumulate