”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga ”Se pregăteşte”. Decizie finală cu privire la revenirea lui Alexi Pitu în Superliga
Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin Verstappen, revoltat de apelul ca piloţii F1 să înjure mai puţin
Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin Iraklis Salonic - Universitatea Cluj 61-50, în preliminariile FIBA EuroCup la baschet feminin
Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical Volei Alba Blaj, victorie cu campioana Ungariei, Vasas Budapesta, în meci amical
VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa VIDEO | Steaua Roşie Belgrad - Benfica 1-2. Turcii formaţiei lusitane au făcut diferenţa
VIDEO | Feyenoord - Bayer Leverkusen 0-4. Campioana Germaniei a făcut recital şi a rezolvat partida din prima repriză

Incredibil! Becali se implică în antrenamentele FCSB-ului, după egalul contra CFR-ului: ”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

FCSB Publicat astăzi, 14:32

CFR Cluj a remizat, duminică seară, pe teren propriu, scor 2-2, cu echipa FCSB, într-un meci din etapa a noua a Superligii, în care a condus cu 2-0.

Au marcat: L. Munteanu ’36, ’49 / Băluţă ’59, Dawa ‘88

După meci,  Becali a oferit o serie de declaraţii. Patronul FCSB pare că ar dori să se implice şi la antrenamentele echipei şi vrea să se folosească de ajutorul intigenţei artificiale, chiar dacă a declarat în trecut că nu este un fan al inovaţiilor tehnologice.

”Măresc durata! Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri!”

”S-ar putea să măresc durata antrenamentelor. Vreau să văd joc de pase.

Există tehnologii, cer să văd pe televizor dacă pasează. Văd pe inteligenţa artificială şi zic:'Încă un sfert de oră, pasă din prima la antrenamente'. Comand de acasă, stau în pat şi zic: 'Opreşte antrenamentul, nu s-a dat pasă, s-a făcut preluare şi nu ai voie două atingeri'.

Trebuie să repeţi ca să pasezi din prima, repetiţia se transformă în deprindere şi deprinderea se transformă în fire. Când se apropie mingea de tine o pasezi la altul imediat, faci lucrurile natural. Dacă nu faci aşa îţi opresc antrenamentul.

Fac inteligenţă artificială, apare vocea mea direct cum s-au făcut două atingeri”, a spus Becali, conform fanatik.ro.