Totul s-a întâmplat în partida arbitrată de Marian Barbu! Fanii au scăpat de sub control în meciul Real Sociedad - Anderlecht Totul s-a întâmplat în partida arbitrată de Marian Barbu! Fanii au scăpat de sub control în meciul Real Sociedad - Anderlecht
„A fost portar la faza asta”. Darius Olaru, pus la punct în urma cartonaşului roşu, din meciul cu PAOK. „Potoleşte-te odată! Învaţă ceva!” | EXCLUSIV VIDEO „A fost portar la faza asta”. Darius Olaru, pus la punct în urma cartonaşului roşu, din meciul cu PAOK. „Potoleşte-te odată! Învaţă ceva!” | EXCLUSIV VIDEO
„Veţi merge cu echipa şi în celelalte deplasări europene?”. Gigi Becali a răspuns fără să stea pe gânduri | EXCLUSIV „Veţi merge cu echipa şi în celelalte deplasări europene?”. Gigi Becali a răspuns fără să stea pe gânduri | EXCLUSIV
FCSB i-a pus pe „jar” pe jurnaliştii greci după ce a produs surpriza chiar pe terenul lui PAOK FCSB i-a pus pe „jar” pe jurnaliştii greci după ce a produs surpriza chiar pe terenul lui PAOK
Editorial Vlad Măcicăşan | Antijocul e frate cu românul Editorial Vlad Măcicăşan | Antijocul e frate cu românul
Ronaldinho va participa în noiembrie la un meci caritabil Franţa - Brazilia, la Angers Ronaldinho va participa în noiembrie la un meci caritabil Franţa - Brazilia, la Angers

Verdict clar în cazul lui Darius Olaru! Gigi Becali a spus tot. „M-am supărat pe el! S-a încăpăţânat!” | EXCLUSIV VIDEO

FCSB Publicat astăzi, 09:40

Gigi Becali a recunoscut că s-a supărat pe Darius Olaru, după ce căpitanul FCSB-ului a fost eliminat din meciul cu PAOK.

FCSB a învins joi seara, în deplasare, scor 1-0, formaţia greacă PAOK Salonic, antrenată de Răzvan Lucescu, în Europa League.

„Roş-albaştrii” au urcat pe locul 4 în clasamentul Europa League, după ce au înregistrat a doua victorie din tot atâtea meciuri jucate. Darius Olaru a fost eliminat, după ce a văzut al doilea cartonaş galben în minutul 56.

Gigi Becali: „M-am supărat pe el!”

Într-o intervenţie telefonică la Euro Show, Gigi Becali a dezvăluit că s-a supărat pe Darius Olaru, după ce mijlocaşul şi-a lăsat echipa în 10, în startul primei reprize. Patronul „roş-albaştrilor” vorbise cu mijlocaşul înaintea meciului.

„Da, m-am supărat pe el! M-am supărat pentru că asta am vorbit cu el în avion <<ai nişte situaţii când ai mingea la tine şi te lupţi şi rămâne mingea la tine şi te învârţi în loc, şi ai două poziţii de pasă, ca să fie mingea la tine. De ce nu o dai şi te încăpăţânezi?!?>>.

Că el dacă pasează, scăpăm noi pe contraatac. El, nu, s-a încăpăţânat! Bine, este febra meciului şi atunci nu mai gândeşte limpede, dar nu ai cum să te superi pe un jucător care câştigă un meci, mingea aia în ultima secundă (nr. pasa de gol din finalul primei reprize cu PAOK), a declarat Gigi Becali, la Prima Sport.